Najčastejšie otázky

Pre koho je zákrok vhodný?

Pre každého, kto chce zdokonaliť kontúry ktorejkoľvek časti svojho tela, vyhladiť pleť či redukovať vrásky. Ošetrenie dá vášmu brušku lichotivejší a hladší vzhlad, vaše boky a stehna budú štíhlejšie a pevnejšie.

Pre koho nie je zákrok vhodný?

Tehotné a kojace ženy, pre ľudí s multisystémovým ochorením (diabetes, hypertenzia, ICHS, ICHDK, pečenová a renálna nedostatočnosť, atd.), u ludí s implantovaným pacemakerom, automatickým defibrilátorom, kovovým implantátom, pri súčasnom alebo nedávnom užívaním isotretinoinu, infekčné ochorenie.

Koľko zákrokov je potrebných?

Pred prvým ošetrením sa dohodnú očakávané výsledky, určia sa reálne ciele zmeny vašej postavy a lekár vám stanoví individuálny plán. Všeobecne je požadovaných 3-6 ošetrení, interval medzi jednotlivými ošetreniami je 2 týždne.

Čo možno očakávat od ošetrenia?

Samotné ošetrenie trvá 15-60 minút podľa veľkosti plochy ošetrenia. Výsledky sú viditeľné už pár dní po ošetrení. Hneď po zákroku sa klient môže vrátiť k bežnému životnému rytmu. Ošetrenie sa môže vykonávať v priebehu celého roku.

Je zákrok bolestivý?

Ide o bezbolestný neinvazívny zákrok, nevznikajú žiadne rany, jazvy, nie je potrebná žiadna anestézia. Môžete pociťovať iba vyššiu teplotu (39-42°C) v ošetrovanej oblasti. Pacienti uvádzajú pocit teplej masáže. Po zákroku nie je nutná žiadna rekonvalescencia, môžete sa ihneď venovať bežným denným aktivitám. Môže byť mierne začervenanie v ošetrovanej oblasti, ktoré vymizne v priebehu niekoľkých hodín.

PRED OŠETRENÍM

• Je nutné zvýšiť pitný režim minimálne 2dni pred ošetrením, a to aspoň o 1liter denne.
• Voliť lahkú stravu
• Deň pred ošetrením nenavštevovať solárium.

PO OŠETRENÍ

• V deň ošetrenia nenavštevovať solárium ani saunu.
• Udržať zvýšený pitný režim -veľmi dôležité – tuky sa odplavujú krvným lymfatickým systémom – je potrebné to podporiť!
• Nekonzumovať alkoholické nápoje, a to hlavne 3 – 5 dní po ošetrení