Na čo je ACCENT určený

je určený pre tých, ktorí sa chcú bez veľkej námahy zbaviť prebytočného tuku, alebo pre tých, ktorí sa nemôžu zmieriť s tím, že určité geneticky dané tvary niektorých partií neupravia cvičením nebo diétou. S Accentom môžeme vykonávať neinvazívny bezbolestný ambulantný zákrok bez ohľadu na ročné obdobie. Tento zákrok nepredstavuje pre pacienta obmedzenie v žiadnych aktivitách a nie je časovo náročný.

Rádiofrekvenčná lipolýza /neinvazívna liposukcia/ a radiofrekvenčný lifting bez operácie je revolučná lekárska technika na odstránenie tuku, redukciu celulitídy, vyhladenia vrások a vypnutia pokožky z problémových partií. ACCENT je najnovší radiofrekvenčný prístroj, ktorý umožňuje uskutočniť liposukciu a lifting bez operácie. Pomocou prístroja ACCENT sa tento zákrok stáva nebolestivou, neinvazívnou (bez narušení integrity kože) a celkom bezpečnou metódou.

Idikácie prístroja ACCENT boli klinicky testované a sú certifikované FDA (najvyšší kontrolný úrad pre účinnosť a bezpečnosť liekov a medicínskych zariadení v USA).

Ide o neinvazívnu metódu, bez rekonvalescencie a bez rizika negatívnych vedľajších účinkov.